CodeVision - Your Vision is our Reality

Karrier

Szeretjük amit csinálunk: nagyszerű partnereink vannak, érdekes projekteken dolgozunk és a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk. Fiatalos csapatunkat folyamatosan bővítjük, úgyhogy ha új kihívásokat keresel és az alábbi pozíciók bármelyike illeszkedik rád, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat a hello@codevision.hu címre.

Mobil alkalmazás fejlesztő

Junior és normál mobil alkalmazás fejlesztőket keresünk Budapestre.
Elvárásaink:
  • Swift és/vagy Kotlin ismerete és gyakorlata
  • objektum orientált programozási és szoftver architekturális ismeretek (Clean Architecture preferált)
  • alapvető technológiai ismeretek (clean coding, unit testing, adatbázis, http kommunikáció)
  • alapos munkavégzés
  • csapatmunkában való részvétel
  • tanulásra, fejlődésre való nyitottság
Amit nyújtunk:
  • versenyképes fizetés
  • Teljesítmény Értékelő Rendszeren alapuló prémium (évente kétszer)
  • egyéni szakmai fejlődés támogatása (mentorálás, oktatások, konferencia/meetup részvétel)
  • motiváló munkakörnyezet, fiatalos csapat

Webfejlesztő

Junior és normál web illetve webalkalmazás fejlesztőket keresünk Budapestre.
  • HTML5, CSS, JavaScript és JQuery alapos ismerete és gyakorlata
  • jártasság valamely backend technológiában a következők közül: ASP.NET/C#, NodeJS, JavaEE
  • objektum orientált programozási és szoftver architekturális ismeretek (MVC preferált)

Gyakornoki program

Elindultál már a mobil app fejlesztői vagy a web fejlesztői pályán, de még nem érzed magadban az erőt ahhoz, hogy a fenti állásokra jelentkezz? Akkor jelentkezz Gyakornoki Programunkra, ahol az alapokra építkezve, dedikált mentor segítségével tanulhatod ki a szoftverfejlesztés mesterségét. A Gyakornoki Program keretében továbbfejlesztjük tudásodat a programozástechnika, a szoftvertechnológia és a csapatmunka területén. A CodeVision a ELTE, a BME és a Pázmány szerződött partnere, úgyhogy a Programban eltöltött időt akár szakmai gyakorlatként is elszámolhatod.

Ha Gyakornoki Programunk felkeltette az érdkelődésedet, akkor várjuk jelentkezésedet a fényképes önéletrajzoddal a hello@codevision.hu címen.